Verta žinoti


Patarimai prieš valant automobilio saloną

Jei jūsų automobilio salonas ar sėdynės aptrauktos alcantara – taip vadinama verstos odos rūšis – rinkitės tik tą cheminę valyklą, kuri turi šios odos rūšies valymo patirties. Alcantara – ypač kaprizingas audinys, su kuriuo sunku dirbti net patyrusiam specialistui. O jei šio darbo imsis naujokas – tereikia šiek tiek suklysti nustatant valančios cheminės priemonės koncentraciją ir laukia viso salono keitimas.


Automobilis gali būti kaltas dėl padažnėjusių peršalimo ligų! Automobilio kondicionavimo, ventiliacinių sistemų valymas bei dezinfekcija gali apsaugoti nuo alergijų ir net peršalimo ligų, mat filtruose per laiką susirenka įvairiausių nešvarumų ir net bakterijų, kuriomis, ilgiau nevalydami vėdinimo, kondicionavimo sistemų, imame nuolat kvėpuoti. Automobilio ventiliacijos, kondicionavimo filtrus rekomenduojama valyti kartą per metus.


Kartais džiūvant ant sėdynių atsiranda tarsi nešvarumų kontūrai. Tai būdinga kai kurių „Citroen“, „Audi“ modelių medžiaginiame salonams, net jei sėdynės buvo išvalytos 2-3 kartus. „PROšvaroje“ šiems automobiliams pritaikytas specialus valymo mišinys ir technika, – kad išvykus iš salono jūsų neištiktų jokie nemalonūs siurprizai.


Jei ant tekstilinių ar odinių paviršių išsipylė tepančių, dažančių ar net greitai gesti linkusių skysčių, patartina kuo greičiau nuvaryti automobilį į cheminę valyklą. Kuo šviežesnė dėmė, tuo mažiau ji įsigėrusi, todėl tuo didesnė tikimybė išvalyti saloną idealiai.


Per sudėtinga? Patikėkite savo automobilį profesionalams!

Mus rasite adresu: Upės g. 9 (PC VCUP, 1 aukštas), Vilnius

Registracija telefonu.: +370 679 18297

PROŠvara